Dobrze wiedzieć

| 2017-03-13

Prowadzenie badań rynku - opinie o pracy w PBR Media

Badania rynku to proces zbierania cennych informacji, na podstawie których można określić, czy istnieje popyt na proponowany produkt lub usługę. Badania stanowią punkt wyjścia do planowania działalności przedsiębiorstwa. Informacje zebrane w czasie badań pomagają przedsiębiorcom w podejmowaniu korzystnych decyzji biznesowych. Wiedząc, co lubią i czego oczekują klienci, można stworzyć optymalną ofertę odpowiadającą pragnieniom konsumentów.

Opinie o firmie można znaleźć na: http://forum-przedsiebiorstwa.pl/off-topic/praca-w-pbr-media-opinie/

Jaki jest najbardziej popularny sposób badania rynku?

Jednym z najbardziej popularnych sposobów badania rynku jest przeprowadzanie ankiet. Wyniki tego typu badań nie tylko zawierają ważne informacje np. na temat oczekiwań czy poziomu satysfakcji klientów, ale także pozwalają na zaprojektowanie nowego typu produktów. Dziś nie ma konieczności przeprowadzania ankiet telefonicznie lub face to face. Internet otworzył nowe możliwości i przyczynił się do powstania e-marketingu, który poszerzył ramy dotychczasowych sposobów oceny możliwości rynkowych.

Wypełnianie ankiet – czy w ten sposób naprawdę można zarabiać?
 
Jeżeli szukasz lekkiej pracy, którą można wykonywać zdalnie, warto zastanowić się nad zarobkowym wypełnianiem ankiet. Ty jedynie poświęcasz swój czas i zdradzasz swoje upodobania dotyczące produktów, a firma wypłaca Ci za to odpowiednie wynagrodzenie. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób potrzebujących elastycznych godzin pracy. Wypełniasz ankiety wtedy, kiedy tylko chcesz – między zajęciami na uczelni czy po godzinach pracy. Pamiętaj, że w tej branży działa wiele konkurujących ze sobą firm. Dobrze wybrać te, które są godne zaufania.

PBR Media – opinie pracowników

Jedną z wiodących firm w branży e-marketingu jest PBR Media. Zachęcam do zapoznania się z wypowiedziami i opiniami osób pracujących w tym przedsiębiorstwie. Więcej informacji dostępnych jest na forum Zarabiamy.com.pl: http://zarabiamy.com.pl/opinie/pbr-media-kujawinski-krzysztof/

Pani Katarzyna (oddział w Rzeszowie) - opinia:

„Jestem pracownikiem PBR Media już niemal trzy lata. Po urlopie macierzyńskim długo nie mogłam znaleźć pracy. Spotykałam się z niechęcią wielu pracodawców wobec zatrudnienia mnie – młodej mamy, której zależy zarówno na życiu osobistym, jak i zawodowym. Dziś pracuję zdalnie w wybranych przez siebie godzinach i jestem z tego bardzo zadowolona. Mogę odebrać Jasia z przedszkola i mam czas na zabawę z moim synem. Wynagrodzenie pojawia się na moim koncie zawsze w terminie i bez opóźnień. Polecam pracę w PBR Media – moja opinia jest pozytywna.”.

Pan Wojciech (oddział w Katowicach) - opinia:

„Współpracę z PBR Media podjąłem już w czasie studiów. Na początku pracowałem jako ankieter. Po pewnym czasie moje zaangażowanie zostało dostrzeżone - dziś odpowiadam za kontakty z najważniejszymi klientami. Polecam pracę w PBR Media wszystkim studentom, którzy myślą o swojej przyszłości zawodowej. Jako stały pracownik widzę, że podejście firmy wobec zatrudnionych osób zmienia się tylko na plus”.

Pani Joanna (oddział w Rzeszowie) - opinia:

„Kiedy szukałam pracy w branży e-marketingu, miałam dużo wątpliwości. Wypełnianie ankiet przez internet – czy ktoś może mi za to płacić? Dziś jestem bardzo zadowoloną pracowniczką PBR Media. Praca jest lekka i przyjemna, można wykonywać ją w wybranych przez siebie godzinach. W tym momencie nie wyobrażam sobie, abym miała zajmować się z czymś innym. Znajomi zazdroszczą mi elastycznych godzin pracy i pensji, która zawsze pojawia się na moim koncie bez opóźnień”.

Zobacz także:
›› Opieka nad osobami starszymi w Niemczech – co warto wiedzieć o takiej pracy?
›› Jakie oferty pracy czekają na polskich kandydatów w Niemczech i Austrii?
›› Kilka oznak tego, że czas na zmianę pracy

 Drukuj   Zapisz do pdf   Wyślij znajomemu

Komentarze:

Brak komentarzy