Media

  
W miejscu tym znajdziecie Państwo informacje które pojawiły się w mediach o naszym serwisie. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub zainteresowaliście się naszym projektem, pozostawiamy do dyspozycji poniższy kontakt.

Kontakt dla dziennikarzy
redakcja@opracodawcach.pl

2008-08-20, metropraca.pl
W poszukiwaniu idealnego szefa
Skąd dowiedzieć się na temat pracodawców, aby trafić pod skrzydła solidnej firmy z przyszłością? Wystarczy choćby wejść na stronę nowo powstałego portalu Opracodawcach.pl

2008-08-20, qpracy.pl
W sieci ludzie mówią o swoich firmach
Szukasz pracy i chciałbyś się dowiedzieć, co ludzie mówią o pracodawcy, do którego zamierzasz się udać? Możesz skorzystać z dwóch stron internetowych, na których m.in. wpisuje się takie opinie.

2008-08-20, Competitive Skills
Pierwszy polski portal internetowy o pracodawcach
Opracodawcach.pl to pierwszy polski portal internetowy o pracodawcach. Jego głównym przesłaniem jest wymiana informacji na temat pracodawców.

2008-08-20, media2.pl
Opracodawcach.pl - oceniaj pracodawców
Ruszył pierwszy polski portal dla pracowników o pracodawcach - Opracodawcach.pl, którego głównym przesłaniem jest wymiana informacji na temat pracodawców.

2008-08-20, mediarun.pl
mediarun.pl o portalu opracodawcach.pl
Opracodawcach.pl - to miejsce, gdzie internauci mogą wymieniać się informacjami na temat pracodawców. Na stronie znajdziemy zarówno bezlitosną krytykę szefów jak i pochwały.

2008-06-27, Wiadomości24, iTHINK
Pracownicy oceniają pracodawców
"Atmosfera - tragedia, strasznie niemiłe odnoszenie się przez osoby z "wyższego hierarchicznie szczebla", czegoś takiego nie doświadczyłem u poprzednich pracodawców. Prezesostwo - bez zastrzeżeń, pełna kultura."

2008-06-27, Superstacja.tv
Opracodawcach.pl w Superstacji
24 maja w programie porannym telewizji Superstacja toczyła się rozmowa na temat portalu opracodawcach.pl – portal dla pracownika. Rozmawiano m.in. o samym pomyśle utworzenia portalu, jak i jego popularności. Zastanawiano się nad pewnymi problemami związanymi z funkcjonowaniem portalu, takimi jak wiarygodność ocen i opinii.

2008-05-11, Multis Multum
Opracodawcach.pl - oceń pracodawcę!
Czasy kiedy to pracodawca był Panem wykorzystującym często pracownika, dawno się już skończyły. Dziś wszystko się zmienia, i to pracodawca musi walczyć również o pracowników. Powinien on także podlegać ocenie ze strony pracujących z różnych punktów widzenia. Ocena ta nie ma znamiona negatywnych intencji lecz ma pomóc tak pracodawcy – w zwróceniu uwagi na słabe punkty w polityce kadrowej, jak i pracownikowi, podczas poszukiwania swego miejsca pracy na rynku. Takie założenia prezentują twórcy Portalu dla pracownika opracodawcach.pl, który jest dobitnym przykładem zmian z jakimi mamy do czynienia na rynku pracy.

2008-04-04, media internetowe
Media internetowe o Portalu dla Pracownika – opracodawcach.pl
Ruszył pierwszy Polski portal dla pracownika o pracodawcach, którego głównym przesłaniem jest wymiana informacji na temat pracodawców. Opracodawcach.pl - to miejsce, gdzie internauci mogą wymieniać się informacjami na temat pracodawców. Na stronie znajdziemy zarówno bezlitosną krytykę szefów jak i pochwały.