O nas
Każdy z nas przynajmniej raz w życiu podejmuje decyzje o rozpoczęciu pracy. Wybór ten uwarunkowany jest pewnymi czynnikami takimi jak możliwe do uzyskania wynagrodzenie, awans i rozwój w firmie, warunki pracy i tak wydawałoby się błaha ale równie istotna atmosfera w niej panująca.

Oczywiście dla każdego z nas waga tych poszczególnych kategorii będzie miała różne znaczenie. Aby pomóc Państwu w wyborze tego najbardziej odpowiedniego pracodawcy powstał nasz portal opracodawcach.pl.

Ma on na celu wymianę informacji pomiędzy społecznością internetową na temat ich własnych pracodawców. Dzięki rankingom tworzonym pod względem różnorodnych kategorii mamy nadzieję iż będziecie Państwo mogli wybrać najbardziej odpowiadającą firmę spełniającą wasze wymagania. Oprócz tego, sami będziecie mieli możliwość wyrażać opinie i oceniać swych pracodawców.
Przez dłuższy czas w Polsce mieliśmy do czynienia z rynkiem pracy w którym pracownikowi stawiano nieprzeciętne wymagania, które następnie były weryfikowane i oceniane.

Dziś czasy się zmieniają, i to pracodawca musi walczyć również o pracowników. Powinien on także podlegać ocenie ze strony pracujących z różnych punktów widzenia. Ocena ta nie ma znamiona negatywnych intencji lecz ma pomóc tak pracodawcy – w zwróceniu uwagi na słabe punkty w polityce kadrowej, jak i pracownikowi, podczas poszukiwania swego miejsca pracy na rynku.

My natomiast chcemy być źródłem pomocniczym etapu wyboru wymarzonej pracy, gdzie każdy będzie mógł między sobą zaczerpać informacji na temat potencjalnego pracodawcy.

Serwis jest wyłączony z odpowiedzialności za subiektywność ocen wystawianych na opracodawcach.pl. Mimo iż robimy wszystko aby dane umieszczane na naszych stronach były rzetelne nie możemy zagwarantować ich pełnej obiektywności.

Grupa opracodawcach.pl, nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji podjętych na postawie informacji i opinii zawartych w naszym serwisie.